| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Am o problema cu Gta 3 si mi se blocheaza la ecranul de loading si am vrut sa-mi iau patch-ul 1.1 ca sa remediez aceasta problema, dar cand sa instalez patch-ul imi zica ca nu poate instala deoarece versiunea jocului este necunoscuta!
Cine ma ajuta cu aceste 2 probleme are FUUUUUUNDAAA!

1 răspuns:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Iati macar si tu Gta 4, frateeee...a aparut de 4 ani, tu tot la Gta 3 ai ramas? Nu iti zic cu dispret sau caterinca, sau sarcasm, dar o sa vezi ca e mai marfa de 10000 de ori 4 decat 3! Si fac pariu ca pc-ul tau ar face fata sa il poti juca, pe 4, intelegi? Deci frate, jocul e din 2008 si il poti lua de pe net sau din magazin(cel mai bine si recomandat si de site si de mine) ca sunt impotriva pirateriei! Si nu costa mai mult de 6-7 sute mii, adica 60-70 de ron, si o sa ai mai multa distractie!