| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Stie cineva vreun site sau ceva de genu' de unde pot sa iau si eu jocul "counter-strike Global Offensive"?

3 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

LoL tu chiar nu intri pe www.steampowered.com?
scrie clar ca jocul apare in august. acum a aparut beta pentru teste. Deci n-ai sanse. Un baiat care-l am la friends la steam am vazut ca juca cs:go si a zis ca a dat iteme pe team fortess in valoare de vreo 30 euro parca.
Oricum : vei putea lua prin sms pe www.computersgames.ro cam cu 10-11 euro.

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru GaNeA001):

Am intrat, fratello, stai linistit, dar stiu ca costa sa il iei de pe Steam direct.Eu ziceam daca il pot lua stii tu,de pe "altceva"?! In fine,am vazut multe gameplay-uri pe youtube,si cred ca jocul e aparut in alte tari, inseamna ca la noi nu a aparut inca, si apare in august. Oricum, mersi de raspuns, si bafto dello dellooo!

| GaNeA001 a răspuns:

Nu a aparut, a aparut doar beta. Nu am zis sa-l iei de pe steam. am zis sa-l iei de pe computergames happy mai mult de 15 euro nu-i... Oricum stai linistit ca o sa apara si "reload" adica gratis.