| alexadi04 a întrebat:

Sal TPU. A problem ocurred when trying to transfer the file 'F:\NFS Carbon \Need for speed Carbon\NFS Carbon\NFSC. exe nu stiti de ce imi apare asa tot timpu. si am auzit ca jocu ii facut gresit da am mai scos vreo 2 versiuni diferite si tot asa imi apare doar ca aceasta problema a aparut la 99% si celelalte pe la 55% si 63%. care ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| marinul03 a răspuns:

Ori ai windows 7 sau ultimate ori trebuie reinstalat si apoi o sa iti mearga