| AngelKoaka a întrebat:

Am 13 ani si joc Minecraft! Am un prieten foarte bun cu care joc minecraft si vrea si el un cont premium de minecraft ca sa se joca cu mine pe conturile premium! Cine ma poate ajuta cu contul premium dar sa nu fie de pe McLeaks.net sau accountdisspenser! Va multumesc

2 răspunsuri:
| Darius1248756 a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi sa il cumpere! Orice varianta de pe net poate avea virusi sau sa iti ceara chestii personale

| AngelKoaka explică:

Stiu si eu asta! Ca nu as da numarul cardului lor fara sa-i cunosc si sa ma trezesc nu fara 20 euro, ci fara 100 euro de exemplu!