| cristi2709 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cine are cont minecraft premium? Si nu se mai joca minecraft! daca aveti careva dati un raspun aici cu fb sa discuta ce ati vrea pe el!

1 răspuns:
| alext2 a răspuns:

I-ati cont premium de pe site-ul asta
www.mcleaks.net.Dai pe Get account si iti ei de acolo username-ul si parola. Daca vrei alt cont dai pe get another account.Ai grija dupa ce dai de vreo 5 ori pe Get another account o sa arate un ceas pe care o sa scrie 9:00 (adica sa astepti) ca sa genereze alte conturi.
Funda?