| bogdano22 a întrebat:

Sal TPU
am descarcat de curand jocul hitman blood money s ia m o problema dupa ce termin o misiune imi iese din joc si apare o eroare ceva cu dont send parca as vrea sa stiu de ce face asta si sa-mi dati un link de unde pot sa rezolv problema

3 răspunsuri:
| dada2012 a răspuns:

Hitman mere toar pe windows xp SP2 poti sa ai windows 7 ca tot iti iese din joc

| DavidSergiu a răspuns:

Problema este de la windows sau de la placa video depinde

| bogdano22 explică:

Nu e de la placa video am windows xp pro si placa video are 512 mb si 10000 gt nvida gforce