| BuGaTy a întrebat:

Sal TPU am o mare problema..., de data aceasta cu pc-ul.sadDeschid calculatorul imi apare Start WIndows Normally&Launch Startup Repairt(Recomended) normal am ales startup repair.Bun intru in startup repair si se finalizeaza zice ca startup repair resolved problems succesfully dau ok, restart imi apare starting windows dar nu imi apare steguletul acela... si astept si tot nu se deschide am incercat sa reinstalez windowsul dar nu vrea sa il ia.ce sa fac? ca in bios nu prea ma pricep sa umblu.

1 răspuns:
| vladutz1594 a răspuns:

Stiu ca pare ciudat dar scoate din priza cam 10 minute unitatea, monitorul, tot ce are legatura cu PC si incearca apoi. La unele probleme de genul asta sa stii ca merge!winking