| Yondaime a întrebat:

Sal TPU.am o problema cu bara de start.cand intru pe net pur si simplu nu mai imi apare bara de start cu tot ce am deschis...cred ca am apasat ceva din greseala dar cum o fac la loc? Dau fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| GMVBOSS a răspuns:

Poate ai dat sa se ascunda si sa trebuiasca sa dai cu mouse-ul sa-ti apara. daca nu, ai debifat varianta ''Lock the Taskbar'' si ai dat-o in jos cu mouse-ul. Cea mai posibila varianta este 1

1 răspuns:
| Florin_5177 a răspuns:

Yondaime si eu am problema asta... nu stiu ce sa fac... daca stii raspunsul zimil si mie.