| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a întrebat:

Am si eu o problema la desktop am apasat din greseala si s-a mutat bara pe verticala am reusit am adus-o la pozitia normala jos dar imi apare 2 start meniu una jos in pozitia normala si una sus in stanga, va rog dati o idee cum pot fac sa ramana doar un start meniu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am patit niciodata.Incearca sa restartezi calculatorul. Sa o muti trebuie sa dai clic si sa tii apasat, iar apoi o pui in partea de joc cu mouse-ul.Mai mult nu stiu thinking