| Cristi1997 a întrebat:

Am o problema ieri mi-a ajuns placa video cea noua si anume ati radeon 6670 1gb ddr5 si azi am incercat niste jocuri printre ele si fifa 13 care in unele momente se mai blocheaza si sacadeaza! Precizes faptul ca placa cea veche era ati radeon 4350 iar restul sistemului meu este 2gb ram si procesor Intel dual core 2, 4 ghz din ce cauza este pls dau funda!

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ai instalat cele mai noi drivere pentru placa video? asta poate fi problema