| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, am o problema la NFSW, ma jucam si dintr-o data mi-a aparut o eroare, am iesit din joc ca nu aveam ce altceva sa fac si cand vreau sa ma loghez la joc imi zice asa :Authentication is temporarily unavailable, please try again later. Am incercat si peste cateva ore dar tot asa sad, va rog ajutati-ma am lucrat foarte mult la contul acela. FUNDA MARE!

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Si mie mi-a dat aceeasi eroare cand jucam acum vreun an, si mi-a mers dupa 3 zile, nu stiu ce sa zic daca nu merge vorbeste cu supportul pe forum sigur se va rezolva...