| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Sal tpu.Am o problema la sa:mp cand intru in joc intra in el merge. Dupa daca ies si intru din nou imi apare report crash.Intram din nou mergea.Ieri cand am intrat in joc mergea dar dupa m-a scos si mi-a dat report crash. De ce oare? Prima data cand l-am bagat mergea bine. Dupa ce l-am sters nu mai mergea. ajutati-ma va rog.Am windous 7 ultimate.Va rog eu ajutati-ma, ca vreau sa joc si nu merge.Va rog frumos ajutati-ma. Daca e nevoie puteti sa mi-l faceti prin Team Vivewr. Id meu de mes este : teo_dor14@yahoo.com sau teo_bossss@yahoo.com va astept cu un mesaj.Si imi scrieti daca mi-ati dat cerere de prietenie.Multumesc

2 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Ai moduri cleo sau alte moduri pe el? Daca ai sterge-le si daca nu descarca un crack gta sa.Bafta!

| TurcuVlad a răspuns:

Reinstaleaza samp, daca eroarea continua reinstaleaza gta-u.
Add: s1l3nt.2012