| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am o problema, sper sa nu va plictisesc cu atata vorbarie...
Deci de cateva saptamani laptopul meu nu mai functioneaza, cand il deschid imi apare windows starting sau ceva asemanator si spune sa dau F2 pentru setup si F4 pentru recovery, la setup nu am ce sa fac, iar la recovery nu se intampla nimic...black screen and wait...mentionez ca am windows 7.Nu am nici o idee de la ce ar putea fi, ori de la Windows ori de la ceva componente sau habar nu am. Daca ma poate ajuta cineva, va sunt recunoscator!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vei considera ca nu are rost sa il duci intr-un service autorizat, pentru remedierea acestei probleme, atunci iti sugerez reinstalarea sistemului de operare, desigur, de catre tine, ca sa nu trebuiasca sa platesti cuiva pentru asta. Nu este asa de greu sa reinstalezi sistemul de operare. Gasesti pe"Google"tutoriale cu privire la acest lucru. Dar, inainte de toate, ai nevoie de un dvd boot-abil, care sa contina imaginea cu extensia".iso"a sistemului de operare.

| Stan_Gabriel_1982 a răspuns:

Incearca sa l reformatezi