| AnonimEsteEu a întrebat:

Am scapat de curand un galxy mini 1 pe jos. Cand l-am deschis nu imi citea cartela SYM sinu ma lasa sa ascutl si sa vad un video sau muzica(nu se misca secundele, nimic).Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai draga prieten as vrea sa iti fiu foarte de folos si am sa iti dau niste sfaturi : Am patit si eu asemanator cu samsungul meu S5230 si l-am dus la reparat si nu mai am probleme cu el.din cauza ca l-ai scapat atunci el a suferit un impact adica un soc de exemplu e ca si cum tu ai fi cazut de la etajul 1 deci cam asa e si pentru telefon iar lui ii sau dereglat anumite functii si din aceasta cauza nu mai poti rula anumite chestii pe telefon... sper ca ti-am fost de folos