| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am instalat FIFA 2013 si cand dau dublu click pe iconita si dau play imi apare "we're sorry,an error has occured
origin is not installed, and is required to play your game.Please reinstall origin"Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Ei bine jocul este corupt(piratat), deoarece l-ai descarcat dupa internet.Majoritatea jocurilor care se descarca sunt piratate.
Iti recomand sa iti cumperi un Cd original cu Fifa sau sa cauti un tutorial pe YouTube unde o sa iti arate, cum sa descarci si sa instalezi Fifa, si probabil o sa iti arate si daca merge.Iar daca nu uitate la comentarii, si la numarul de UnLike-uri.