| boNNeR a întrebat:

Sal TPU, Am si eu oo problema la cs, am descarcat sailent aim.(leis)..am intrat in cs am bagat cs. in bara de meniu si am activat leis si mi-a intrat in maxim 2 sec in cs ..si mergea fara nici oo problema a 2 oara ..cand am facut la fel si am activat leis nu am mai apucat sa intru in cs straight face ..isise ..cum activez codul iese din prima cs. fara sa dea eroarre nimic ..doar iese ..am incercat si cu lat final la fel ..am incercat si cu cs.1.6 simplu la fel. aproape cu toate pls Ajutot FUNDA!big grin

2 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Nu mai juca cu coduri.de asta nu iti mai merg.te'a blestemat dmnezeu

| RIPPERCOSMY a răspuns:

Esti un prost daca joci cu codiru dar iti zic din mila (reistaleaza codu)