| Alecsandriii a întrebat:

Am o problema cu silent aim-ul (leis) am cs 1.6 bestial pe care am auzit ca merg toate codurile, dar, cand activez leis-ul apoi intru in cs-ul din bara imi scrie:Windows cauta o solutie pentru a rezolva problema.sau mai bine zis Eroare. Si imi iese din cs.

Ce sa fac, va rog ajutati-ma, Funda Raspunsului Castigator.

Răspuns Câştigător
| Hugo1895 a răspuns:

Este problema cu windows 7, nu merg codurile, singura solutie pentru a reusii sa joci cu cod este sa iti instalezi windows xp. Totusi nu crezi ca e mai bine fara?

| Alecsandriii explică (pentru Hugo1895):

Asta am crezut si eu. apropo ai dreptate e mai bine fara dar pe server-ul meu sunt numai codati

| Hugo1895 a răspuns (pentru Alecsandriii):

Te cred, nu ai ce sa le faci, dale ban, destroy, *** off. tot tacamul laughing