| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am un cont de steam pe care as dori sa il vand.Contul fiind cuparat cu un card bancar.
Intrebarea mea este: datele asociate cardului bancar raman stocate pe contul respectiv de steam dupa ce am cumparat diferite jocuri sau se sterg(deoarece daca as vinde contul de steam nu as vrea sa raman si fara bani in contul bancar).
A doua intrebare: stiti vreun site de incredere unde as putea sa vand contul?
Multumesc.

1 răspuns:
| ConTeazaaa a răspuns:

Nu raman datele, ce jocuri ai pe cont?