| Cristi1997 a întrebat:

As vrea sa achizitionez una dintre aceste doaua placi si nu stiu care e mai buna pentru jocuri este vorba de ati 6670 1gb ddr5 si ati 7750 1gb ddr3? Voi ce parere aveti dau funda! Imi puteti agurmenta si optiunea pls!

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Parerea mea este ca ati 6670 1gb ddr5 este mult mai bun ..deoarece gradul de rapiditate este foarte ridicat : fiind vorba de jocuri este mult mai indicata decat ati 7750 1gb ddr3 big hug :*

Fundita? puppy dog eyes puppy dog eyes