| Mainameisx a întrebat:

Cand intru in cs si dau la find servers sau new game, cateodata si la options imi intra pe un anumit server pe care am fost. Odata nu imi mai aparea rubricile new game, find servers options quit.Cum sa nu mai imi apara aceata problema dupa ce reinstalez cs-u?

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum sa rezolvi chestia asta... si mie mi se intampla si reinstalez dar mi se intimpla rar.

| freto a răspuns:

Intrii unde ai instalat cs-ul dai pe cstrike dupa dai resourse si dupa stergi game meniu