| Darky13 a întrebat:

Cand iuntru pe un sv de cs imi zice asa : Sorry, no-steam p47 clients are not allowed on this server ce as putea face!?

Răspuns Câştigător
| DjDanutzy a răspuns:

Salut pavy115!
Descarca de pe site-ul acesta cs-ul si are amandoua protocoale si 47 si 48
Tu aveai doar protocolul 48 si de aia iti zicea sorry no-steamp47...
Pentru ca serverul respectiv era cu protocloul 47 si nu-l aveai
Uite siteul aici!
http://www.freakz.ro/download/cs16_v35_prot48_nonsteam_full.exe

1 răspuns:
| SoNiCxXx a răspuns:

Nu poti face nimic... acel server este pentru o alta versiune de cs p48 iar tu ai p47