| vlade2011 a întrebat:

ce jocuri imi recomandati online tari

Răspuns Câştigător
| Powpow a răspuns:

Buna.9dragons un joc care poti avea incredere,(MMORPG) are grafica buna nu ca metin :)) uite la pozele astea:-D http://www.facebook.com/9DragonsG1?sk=photos

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Povesteanoastra/bitefight/metin/runescape/gladiatus/travian/the crims/imperia

| ioionutbest a răspuns:

Imperia Online pe imperiaonline.org strategie sau conquiztador.ro de inteligenta si cultura generala

| KenJi a răspuns:

Cabal Online, MU Online, WOW (toate seriile ), Aion, Line age 1 si 2