| Serginyo a întrebat:

Sal TPU. Ce jocuri mi-ati recomanda pentru play station 2.Gen god of war, prince of persia, gta, etc.... Asi dori niste jocuri noi 2012-2013. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| SERGIU03gamerRO a răspuns:

God of war 2, prince of persia the two thrones, grand theft auto 3, medal of honor frontline, vanguard si multe altele

2 răspunsuri:
| Assassin33 a răspuns:

Mafia2,Assassin's creed 3...nuj altceva nu imi vine in minte acum.....eu zic sa incerci Assassin's creed 3..eu ramas cu gura cascata dupa ce am jucathappy funda?

| Serginyo explică (pentru Assassin33):

Da nu prea cred ca pentru ps2 exista assassins creed... daca exista ...plzz link download happy