| Cristi1997 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul pc: Procesor inte dual core 2, 4ghz placa video ati radeon 6670 1gb ddr3 ram 3 gb.Ce ziceti o sa-mi mearga jocuri precum assasin, s cred 4, cod ghost, fifa 14, nfs rivals si altele.Pls

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca il cumperi nou, in momentul asta, pentru gaming, e foarte slab. SH, daca il iei cu mai putin de 700 RON, e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la low merg, o sa mearga si cu sacadari

| Ursulaki a răspuns:

Assassin`s Creed 4 Black Flag e posibil sa nu-ti mearga. In rest celelalte jocuri da! Funda?