| Cristi1997 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul pc: Procesor inte dual core 2, 4ghz placa video ati radeon 6670 1gb ddr3 ram 3 gb.Ce ziceti o sa-mi mearga jocuri precum assasin, s cred 4, cod ghost, fifa 14, nfs rivals si altele.Pls

2 răspunsuri:
| Systemup a răspuns:

Parametrele sunt bune.Cred ca o sa zboare.Dar cind downloadezi o joaca iti scrie la hardware mini sau la операционая система parametrele mini cu care joca va merge.

| YoanBucinsch1995 a răspuns:

Calculatorul in mare este bun dar ramul este cam slabut pentru ce procesor ai si placa video