| sergiu161171 a întrebat:

Ce PC de gaming imi recomandati pana in 2500 lei? Sa mearga jocurile 2014 la high, si sa tina cativa ani. Dau funda celui mai bun.

8 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Procesor i3
Peste 4GB de ram
Cauta pe e-mag sau alt site cu pc-uri, electronice etc unul cu astea pe el nu este mai mult de 2000 de lei. Daca vrei mai peformant iti poti lua i5 si cu vreo 6 gb-8 gb de ram la 2500-2600 lei oricum si prima optiune este foarte buna si te tine 5 ani(dar nu la toate chiar very very high pentru aia ai nev de i7 32gb ram si doar o placa video pentru 32 gb ram este 9000 lei... doar placa video fara memorii si fara altceva...)

Răspuns utilizator avertizat