| ILikeIslands a întrebat:

cine imi da si mie un file server de metin2. sa aiba level maxim 250. iteme de GM.iteme 2010-2011. si sa fie pvp. dau fundita la cel cu raspunsul corect!

6 răspunsuri:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Nu stiu daca este corect...dar incearca Metin 2 Lunaris...eu m-am jucat si e fain rau.big grin

| Hasz a răspuns:

Incearca metin2 hammer

| Hasz a răspuns:

Hmmm.Atunci incearca metin2 5000exp, metin2 royal, metin2 x, metin2 lunaris, metin2 mage, metin2 moon

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeIslands explică:

Eu nu vreau metin2 eu vreau serverele alea cu vhd si vmc

| VladSimionAlexandru a răspuns:

Invata sa codezi in java doamne, toti copii cred ca isi pot face servere...