| andreiiuztu012 a întrebat:

in primul rand as cauta un server de metin2 pvp-pvm care sa aiba level maxim 250-255 dar sa cresti bine si sa ai iteme si bani usor.Am jucat multe metine dar multe cam la level nu cresti sau la bani asa ca nu mai am idei va-s ruga sami lasati adresele lor aici mz.

2 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

eu iti recomand metin 2 Celestial World, e super tare te da grad nobil pe pod ch 1, faci bani la greu, de crescut cresti imd, are mounturi noi etc.
uite siteul:http://celestial-w0rld.com/home/S1/index.php

| andreiiuztu012 explică (pentru sorin579):

Am cont pe el un ninja de 121 si mai am tot un ninja de 170 parca da deja m-am plictisit de el altu... daca stii... uite exemple de metine care le-am jucat sa nu mi le mai dai :celestial,mondial,valmondial,hammer,light,yoneis,crytek,energy, hotstyle, lunaris, fun, as dori unul care sa fie gratis nu cu donatie