| ralucutsa_9367 a întrebat:

cine se joaca cityville(facebook)cum sa fac ca sa-mi creasca populatia si sa fie oameni fericiti am mai auzit ca sa construiesti primaria politia spitalul etc... daca vreau sa contruiesc una din acestea nu pot ca-mi zice ca trebuie sa am cetatenii aia veseli si eu ii am trististraight facece fac ca sa fam mai mare populatie decat 120 d oameni si fie veseli toti apropo sunt la nivelul 9
cine ma ajuta fundahappyhappy
plz

Răspuns Câştigător
| BDV a răspuns:

Construiesti Community Buildings pentru a ti se permite mai multa populatie, iar pentru a o crestie construiesti case. Toate astea daca ai spatiu daca nu dai expasionwinking. P.E.A.C.E, sper ca am fost de ajutor.