| switylove a întrebat:

Pentru cei care joaca CityVille, am o sarcina care zice sa fac populatia 310/500, eu am 310 dar numarul maxim este 660, ce sa fac sa descreasca nr maxim de populatie la 500?

4 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

Fi atent/a trebuie sa dai la build la home si sa pui cat mai multe case pana fac populatie 500 nu conteaca ca ai 660 sau cat ai trebuie sa faci 500 / 660...nu o sa iti ceara niciodata sa scazi populatia

| WR104 a răspuns:

Care vrea 10 milioane de coins pe zi in cityville? astept mesaj privat, nu aici

| TiKi_2597 a răspuns:

Trebuie sa construiesti Oficii postale...Primarii...Acestea iti maresc nr de max de populatie!

| CatabRc a răspuns:

Nu trebuie sa iti descreasca populatia... probabil cand ai primit misiunea aveai 500 populatia. Ori mai trebuie sa faci ceva pe langa sa iti cresti populatia ori nu o ai 310. Daca totusi vrei sa descresti vezi ca ai in dreapta acolo jos unde si muti sau rostesti cladirile e un buldozer ala e in caz ca vrei sa darami constructiile si cu ala darami cateva cladiri de populatie ma refer la blocuri sau case sa nu darami primaria sau altele