| Th3DJBiscuit a întrebat:

Sal TPU cine stie cum sa cresc repede pe metin2ro sunt razboinic am lvl 19 joc pe taurus si nu stiu cum sa fac sa cresc repede port o armura platosa de tigru +6 sabie bambus +6 si pantofi cercei colier etc alea nu conteaza ci arma si armura cine stie cum sa cresc repede

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Nu cresti repede cresti usor cu rabdare sall. Funda

3 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Lol strange bani ia-ti iteme +7 si cu pv te duci frumusel map2 la salbatici faci 26 iti iei argint+6 si leu +7, faci 30 iti iei fms+4, 5,6, 7,8, 9 si de acolo cresti la orki(langa mapa nu in centru) sau te duci in desert...P.S. Bagate pe Draco e cel mai tare server regatul albastru unde sunt si eu si daca vrei te cresc.

| ovidiu2000 a răspuns:

La orci.acolo cresti bine

| se3kme a răspuns:

Vin eu pe ro 03tk3ruL big grin contacteaza-ma la id bad.boy1717.Mersi anticipat.