| JockerStoica a întrebat:

cum pot sa filmez cand ma joc metin2 adica sa filmez pe joc dar nu stiu ce program imi trebuie sa filmez Dati-mi si mie Progamul Fraps ceva... un site cv

12 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Ma invatati cum se foloseste Frapsu?

| rrrrrrrrra a răspuns (pentru JockerStoica):

Dai pe fraps si apesi pe F9 ca sa filmezi si la fel ca sa opresti filmarea

| HinaOnBike a răspuns:

Hypercam:):http://www.hyperionics.com/hc/downloads.asp
Fraps:):http://www.fraps.com/download.php
Astea sunt cele mai bune si filmeaza fain... FUNDA?

| rusuraduconstantin a răspuns:

Fraps este 100% Pentru JOCURi!
Hyper cam este pentru tutoriale...
Diferenta : Fraps costa bani, Hypercam nu
Daca vrei ceva serios in gaming, filmeaza cu Fraps

| crazyfox112 a răspuns:

Salut,un program bun de filmat e Hypercam 2.Eu l-am folosit, merge destul de bine si eu joc metin si frapsul e bun dar eu iti recomant hypercam 2.Alege ce vrei si cum tie mai usor.Bafta!

| AlinG13 a răspuns:

Poti filma cu programul fraps care il gasesti aici ->http://www.fraps.com/download.php
sau cu HyperCam2.

| Amadeuz a răspuns (pentru AlinG13):

Care e mai bun dintre cele 2?

| AlinG13 a răspuns (pentru Amadeuz):

Amadeuz, sincer sa iti raspund nu e mare diferenta....eu insa folosesc HyperCam2...cred ca este mai bun decat fraps!

| Sabin_Sabin_1995 a răspuns:

Am o intrebare am descarcat faps dar cum dau sa filmez

| Amadeuz a răspuns:

Aceste programe cu care pot filma is destul de bune ca sa pot sa ma filmez cum joc World of Warcraft?

| Flavian_Flavi_1982 a răspuns:

Cum pot sa filmez jocuri de pe xbox?