| DraGos10 a întrebat:

Daca schimb parola de la STEAM voi primi email de confirmare sau doar un email care sa ma anunte ca parola a fost schimbata fara sa imi dea detalii cum ar fi parola care e? funda + vot

Răspuns Câştigător
| Sebbyutzu25 a răspuns:

Iti trimite email de confirmare + id si parola mai joswinking FUNDA:X

2 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Sall eu n-am jucat pe steam dar cred ca pai primi ambele meiluri pe forumuri iti trimite un meil ca parola a fost schimbata dar pe situri iti trmite configurarea passului eu cred ca iti trimite configurarea parolei

| tauretee a răspuns:

Uups am grezit scuze nu iti trmite un meil ca parola a fost schimbata configurarea tio trmite doar daca ai uitat parola