| TaviCompany a întrebat:

Sal TPU Dau funda daca ma ajutatii...Deci mi.am reinstalat windowsu si mi-am descarcat metin2 ro din nou...Dar acum sa modificat clientul, cand il deschid dupa ce se instaleaza in loc sa se incarce hack shieldu ala ramane blocat si sta asa cam 10 min si eroare ce sa fac! Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Aleexutzu a răspuns:

Reinstaleaza-l.

Daca nu merge nici asa instaleaza Network framework (cea mai recenta versiune)

| TaviCompany explică (pentru Aleexutzu):

Am facut-o. Si cu net si cu reinstalarea!

| Nefer a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si instaleaza-l iar bft

| TaviCompany explică (pentru Nefer):

Deci am facut-o de 10 ori azi am si schimbat partitia dar degeaba!