| AlexVisan2013 a întrebat:

De curand am instalat Fifa2013.Dar cand incerc sa dezarhivez jocul imi zice sa scriu parola.Care e parola?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Jocul apare pe finalul acestei luni si inceputul lui octombrie.

Momentan se gaseste doar in varianta demo.

Acea arhiva nu este buna parola pentru ea nu exista poate a pus-o cineva la misto...dar nu cred sa fie jocul.
Te poti uita de unde ai scos-o dar cred ca iti va cere sa completezi un survey pentru a scoate parola si degeaba ca jocul nu iti va rula.

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Hmm din cate stiu eu jocul este doar demo.Parerea mea sa astepti pana apare pe full si nu o sa mai ai probleme.