| Tz0Py a întrebat:

imi poate da cineva un sv de cs sau mai multe romanesti cu gloante full si admini prietenosi ammo rapid si jetpack delea sa fie plinisor nu sa fie vreo 3... Dau funaaaaa! :3

Răspuns Câştigător
| DaRkYoNuTz1234 a răspuns:

Buna,eu tias propune un server cu zombi are toto ce ai cerut:ZOMBIE.FREAKZ.RO:27015,respawn.freakz.ro-asta se termina gloantele dar nu se termina incarcatoarele siti da grenada la fiecare 10 secunde, sper ca ti-am fost de ajutor happy