| lucianos222 a întrebat:

dau funda! Spuneti-mi si mie niste servere romanesti de zombie. Sa fie mape mai cunoscute gen : zm ice atack, zm toxic house, zm long jump etc., sa ai gloante infinite, admini de treaba, sa poti face usor ammo, sa fie jetpack, bazooka la shop, sa nu fie intoteauna full, maxim 10 playeri! DAU FUNDA! RAPID!

1 răspuns:
| Alin26XD a răspuns:

Bai baiatule asta nu o sa existe niciodata caut demult timp un asemenea server dar n-am gasit! soryyy