| CAMIOANIEEE a întrebat:

Sal TPU imi puteti spune de ce cand pornesc gtasan andreas(am incercat toate versiunile si la fel face) cand dau pe load save dau pe salvarea mea mi se blocheaza se face totul negru doar ca scrie sus load game.Am incercat si new game si alte salvari dar nimic, cateodata merge dar de multe ori asa face.Mentionez ca am toate cerintele de sistem suportate.Plzz ce sa fac dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| pink425 a răspuns:

Ai eroare in salvare;). incearca sa iei salvarile de pe net... www.dlh.net cel mai mare site de salvari pentru jocuri;). gasesti salvarea la orice joc. funda + vot