| CAMIOANIEEE a întrebat:

scuze de categorie dar am mai pus intrebarea si nimeni nu o obs si vrea urgent un raspuns.De ce la gta san andreas cand incarc orice salvare si daca dau new game mis e blocheaza
Am incercat si cu alte feluri de san andreas dar la fel face am schimbat si salvarea dar la fel.Mentoinez ca am toate cerintele suportate, dar cand aveam xp mergea ca uns dar de cand am vista sa face.PLZZZ me help:primul raspuns primeste funda +vot

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

Serios? Nu cred ca era de mult oh go on dar in fine normal vista-ul nu-ti era de vina cu
"san andreas-u"...ci ai primit ceva virus de nu la suportat.

2 răspunsuri:
| Nicolletaaa a răspuns:

Pai il download-ezi din nou... poate are virushappy (sau daca e CD atunci e zgariat)

| CAMIOANIEEE explică (pentru Nicolletaaa):

Intrebarea asta e veche, stiu care era problema, vista-ul nu=mi suporta san andreasu

| Nicolletaaa a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Serios? Nu cred ca era de mult oh go on dar in fine normal vista-ul nu-ti era de vina cu
"san andreas-u"...ci ai primit ceva virus de nu la suportat.