| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

Sal TPU. Imi puteti spune jocuri asemanatoare cu Return To Castle Wolfenstein?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

A aparut Castle Wolfenstein in 2010 dar mie cel putin nu mi-a placut deloc. nu se compara cu RTCW. jocuri asemanatoare ar fi Medal of Honor Allied Assault, care a aparut in acelasi timp cu RTCW. mai sunt Sniper Elite, Medal of Honor Spearhead, Call of Duty 1, Call of Duty 1 United Offensive, Call of Duty 2
toate astea o sa-ti mearga chiar daca ai un pc mai slab

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Half-life 2

| FrostByte a răspuns:

Si cauta si Wolfenstein aparut in 2010 tongue E din aceeasi serie deci mai apropriat de atat nu gasesti happy

| Magnifico a răspuns:

In ce sens ca sunt shooter (adica cu impuscaturi)?

Atunci poti incerca:

-Battlefield Bad Company 2
-Call Of Duty 4
-Brothers In Arms
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Delta Force 2
-Line Of Sight Vietnam
-Marine Shapshooter 2
-S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat
-M.I.A Mission In Asia
-Wolfschazne 2

Insa cele mai apropiate (in sensul ca ai si creaturi) sunt versiunile din seria F.E.A.R (2 si 3 in special)

Bafta!

| Alexandru_Edi_1967 a răspuns:

Wolfenstein 2009, este super joc, nu incape indoiala!