| Marshal2118 a întrebat:

Sal TPU Imi spune si mie cineva niste servare de metin2 privat si sa cresti macar pana la 85sau 90 repede? daca puteti dati-mi si linkul Dau funda pentru cel mai misto

Răspuns Câştigător
| M1R3L a răspuns:

Vamosul e cel mai tare. Uite linkul https://vamosmt2.org/.Daca intri eu sunt [PRO]TheBest sunt in primi 10 cei mai buni si daca vrei sa vezi cum e jocul descarca-l nu te uita pe youtube deoarece nu sunt videourile cele noi

| Marshal2118 explică (pentru M1R3L):

Dar dc am vazut ca tot le scrie Pro?

7 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Mondialmt2 si CriticalMt2

| Marshal2118 explică:

Scuze critical e pe hamachi si nu-mi trebuie pe hamachi iar mondial ar mai mere dar nu-mi prea place

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
Metin2TDL
si daca mai vrei ma contactati pe id de mess : djsergiu_2000@yahoo.com
Funda?

| Marshal2118 explică (pentru pNc69):

Tias fi dat funda dar am dat mai demult oricum mersi

| pNc69 a răspuns:

Cu placere...

| M1R3L a răspuns:

Daca faci lv 250 vei primi pro in 2 saptamani