| cosmin123bos a întrebat:

Sal TPU.in metin2 care e secretul la event sa pice cufere clar de luna? ca la altii le pica in 5 minute vreo 10 si eu am stat 2 ore si nimic.multumesc mult. funda

1 răspuns:
| Luci2000 a răspuns:

Pai.Depinde de nivel daca ai nivel 20 du-te linistit la salbatici... Daca ai 27-28-29-30-35-40 du-te linistit la orci.ca pica bine.Eu am lvl 26 si m-am dus la orci am luat 4-5 grupe si a picat 2 cufere.Atentie! daca ai lvl peste 40 du-te in templu. Daca ai lvl 50-60 du-te IN DT(Turnul demonilor) la lvl 25-30-35 pica bine la orci. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca vrei sa pice spune-mi lvl tau si iti spun cam cat trebuie sa omori ca sa pice.