| MariusUga a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca Metin2 ro sau au jucat! Cand va fi event cu cufere clar-de-luna, cum pot face sa pica foarte multe cufere sau 1 cufar pe mob(monstru)! Cine stie ii dau Funda! big grin

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Cu manusa, ii dai bani la unu de incerede sa iti dropeze o manusa, manusa nu se negociaza, o iei de jos fara nume.

| NostradamuSx a răspuns:

Nu prea ai cum doar daca faci un bug dar nu iti recomand caci daca esti prins de GM te baneaza