| MessiTheBest22 a întrebat:

Joc Deathrun (sunt incepator) si nu stiu sa dau lj-uri.(longjump) stiu ca trebuie sa fac strafe.Asta stiu sa fac dar cat de mult adica cat de mult misc mouse-ul (sau nu conteaza) si cate sa fac.Sar cu W sau fara? Tin apasat space sau Ctrl.Videouri cu explicatii am vazut dar nu am prea inteles. As dori sa imi si explicati. funda

1 răspuns:
| Stifler16 a răspuns:

Fii atent aici nu sari intr-un anumit fel pentru long jump iti trebuie viteza.
Cand sari ti pe w dai jump si iei mana de pe w si dai din a-d in aer si din mouse. Cand sari sari cu duck