| CataEo a întrebat:

.. la cs la o harta de deathrun nu pe server sau pe server fara knife mod cum iau viteza la bhop k la mine sare normal >:: tin space + duck a or d + mouse si nu stiu parca sare incet am vazut altii care sar tare si fara knife mod

3 răspunsuri:
| robertmetin2 a răspuns:

Asta pentru ca e apasat pe shift si acolo is 2 vit : 1 slaba si aia rapida apasa din nou pe shift si o sa-ti mearga.Plz funda ca n-am

| Anonim15_7552 a răspuns:

Sall scuze ca ma bag si eu pe aici laughing da offline nu poti juca deathrunwinking si uite un sv pe care poti sa faci bhop si prinzi viteza dr.gadict.com scrii in Consola Connect dr.gadict.comwinking daca nici pe asta nu poti inseamna ca ai fps mic. pentru a rezolva scrie in consola fps_max 101 si fps_modem 0 parca asa era happy Bafta!

| adriancs a răspuns:

Trebuie sa tii si Ctr-lwinking cand apesi space