| orosdoru a întrebat:

Sal TPU.La metin2 syerra am 2 conturi:unul de war si unul de ninja.Problema este ca, cand intru pe contul de ninja nici nu mi se incarca si ma scoate automat din cont dar pe caracterul de war mi se incarca toata linia aia si ma pot juca.Am 2 caractere pe un singur cont.Care poate fi problema? Am dezinstalat si am reinstalat metinul si tot asa imi face cam de cateva ore. FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| νισяєℓ a răspuns:

Pai bug dintr-o cauza si mie imi facea asa pe un metin din cauza ca este bug in acea mapa singurul lucru pe care poti sa-l faci e sa te rogi de GM sa til scoata din mapa

| orosdoru explică (pentru νισяєℓ):

Am vorbit cu GM si mi-a spus ca nu poate sa mi-l scoata...Altceva ce pot face?

| νισяєℓ a răspuns (pentru orosdoru):

Pai zi-mi si mie in ce mapa te-ai blocat... si oricum ownerul metinului 100% te poate scoate ca si pe mina m-a scos dar l-am putut comvinge doar pentru ca eram donator altfel nu vroia sa ma scoata daca ai noroc si vrea ownerul te poate scoate si poti intra dupa aia.