| Adda97 a întrebat:

Sal TPU!
La metin2Fun, cand vreau sa dau Sarut, la emotii, imi apare jos "Code 0560"(Sau cam asa ceva). Eu am masca emotiei cumparata tongue Cum il fac sa functioneze?
Primul rasp. FUNDA + VOT
repede plss happy

Răspuns Câştigător
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Cealalta persoana trebuie sa te accepte, si sa fie acelasi sex ca tine, sau poate cealalta persoana nu are masca!

2 răspunsuri:
| NumeleNareImportanta a răspuns:

Bah asasins dar uh crezi ca e lesbi ca nici nu a zis asta "sa fie acelasi sex ca tine" rolling on the floor trebuie sa fie diferite sexurile. in rest ai zis bine tongue

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Greseala...sryhappy!