| PeacEx333 a întrebat:

pe metin2fun cand vreau sa citesc cartea aura sabiei imi apare code... urmat de cateva cifre..Cum fac sa pot sa citesc cartea?

Răspuns Câştigător
| DumaStylee a răspuns:

Deci,ca sa poti citi Carti ale Competentei trebuie sa urci Skilul cu "+" pana la M1 [master] si, trebuie sa corespunda cu skilurile tale [Cartile Skilurilor CORP nu pot si aplicate pe un razboinic de mental [si invers].Ori ai citit deja o carte si trebuie sa astepti vreo 6 ore online....bineinteles daca nu ai iteme de "ItemShop" care faciliteaza citirea mai multor carti in interval mai scurt...]

1 răspuns:
| adelinastefan a răspuns:

Pai ca sa poti citi cartea trebuie sa ai M1 la aura sabiei