| D3aThAng3l a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarut? Ce emotii ati avut? Deoarece as dori sa fac asta cat de curand. Sau e prea devreme? Plss trimiteti rasp. PS:Am 11 ani >:"

Răspuns Câştigător
| ana_9938 a răspuns:

Primul sarut a fost frumos parca aveam fluturasi in stomac.Nu e prea devreme pentru ca primul meu sarut tot la 11 anisori a fost.

2 răspunsuri:
| luvisluvbby a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza ani, dar trebuie sa fi pregatita. atat despre EMOti. sunt si ele incluse; x

| EndouMamoru a răspuns:

E mult prea devreme sa te saruti.Mai asteapta macar 4-5 ani.iti zic asta pentru ca sunt baiat si am 17 ani.deci ezi-ti de copilarie