| RazBoy02 a întrebat:

Ma ajutati sa dezactivez Hack Shield din metin2ro va rog mult add anghelescurazvan77

Răspuns Câştigător
| XxCataGramaxX a răspuns:

Sti ca la instalare la metin 2 itii apare o iconita cu regulile si alea alea, acolo dai nu sunt de acord atata timp cat nu ai nici un antivirus instalat in pc, si apoi iti instalezi hack'u (si ala se gaseste foarte greu) dupa aceia poti sati instalezi iari antivirusul

3 răspunsuri:
| XxCataGramaxX a răspuns:

Iti sugerez sa te lasi de Metin2 ca provoaca dependenta. in + nu poti dezactiva hack shield decatdaca iti stergi antivirusul din pc... apoi la instalarea la mt2. dai nu sunt de acor cand iti instaleaza hack shield, sper ca ai inteles, dar mai bine sa te joci fifa tongue

| RazBoy02 explică (pentru XxCataGramaxX):

Deci daca dezactivez antivirusul si intalez mt2 si dupa ce il ins activez antivirusul?

| RazBoy02 explică (pentru XxCataGramaxX):

Sau sal deactivez antivirusul?

| XxCataGramaxX a răspuns (pentru RazBoy02):

Sti ca la instalare la metin 2 itii apare o iconita cu regulile si alea alea, acolo dai nu sunt de acord atata timp cat nu ai nici un antivirus instalat in pc, si apoi iti instalezi hack'u (si ala se gaseste foarte greu) dupa aceia poti sati instalezi iari antivirusul